Şimdiye Kadar En İyi 50 Organın Sahip Olduğu 7 Ünlü

Şimdiye Kadar En İyi 50 Organın Sahip Olduğu 7 Ünlü

Dorothy Atkins

Dorothy Atkins | Baş Editörü | E-mail

Biri 50 yeni 40 diyebilir, ama bu süper sıcak quinquagenarians (dilini yuvarlayan, değil) 20 ila 30 yaşındakilerden daha sıcak bakıyor. Bu güzel güzellikleri, bizim 50'lerin neye benzemesi gerektiğini düşündüğümüz herşeyi koyduğundan emin olun. Dürüst olalım, bu kadınlar genetik piyangoyu kazandılar, bu yüzden bu yaşta öldürdükleri şaşırtıcı değil. Ama eğer 50'lerin henüz en iyi 10 yılın olduğunu kanıtlayacaklarsa, bunun için buradayız.

Angela Bassett, Toned ve Fierce 59'daSuda bir şey var ve bu su, gençlik çeşmesinden doğrudan geliyor olmalı. Angela Bassett, katil bikini bodosunu sosyal medyada yayınlayan son 59 yaşındaki bir adamdır ve yaşına meydan okuyan fiziğine hayret etmemek zordur.

Angela Bassett (@ im.angelabassett) tarafından paylaşılan bir yayın

Brooke Shields, Forever Young, 52 yaşında

Cennette bikini yaşamı

Brooke Shields (@brookeshields) tarafından paylaşılan bir yayın

Salma Hayek, 51'de Bir Stunner

Salma Hayek Pinault (@salmahayek) tarafından paylaşılan bir yayın

Halle Berry, 51 ve Fit

Halle Berry (@halleberry) tarafından yayınlanan bir fotoğraf

Halle Berry (@halleberry) tarafından yayınlanan bir fotoğraf

Cindy Crawford, Muhteşem, 52

Cindy Crawford (@cindycrawford) tarafından yayınlanan bir fotoğrafa

Elizabeth Hurley, 52 ve Yaşlanmayan

Elizabeth Hurley (@ elizabethhurley1) tarafından yayınlanmıştır photo

Elle Macpherson, "Vücut" 54'de Çıkmıyor

Elle Macpherson (@ellemacphersonofficial) tarafından yayınlanan bir fotoğrafa

Arkadaşlarınla ​​Paylaş

İlgili Makaleler

add